FILTROVAŤ

Voľný vstup do múzea Mercedes-Benz od 1. do 6. marca 2022

  • Voľný vstup do múzea Mercedes-Benz od 1. do 6. marca 2022
  • Kampaň „Príď na iné myšlienky“
  • Voľný vstup od 1. do 6. marca 2022: www.mercedes-benz.com/en/classic/museum/take-your-mind-off-things
  • Špeciálna výstava "70 rokov SL"
  • Špeciálne ponuky pre deti a nový exponát v praktickej výstave od experimenta Heilbronn

Stuttgart. Múzeum Mercedes-Benz vás pozýva na bezplatnú návštevu múzea v prvý marcový týždeň. Kampaň „Príď na iné myšlienky“ je zameraná na všetkých, ktorí túžia po nadchádzajúcom uvoľnení po dlhom období pandémie a tešia sa na voľnočasové aktivity. Ideálne pre rodiny: mnohé školy majú v tomto období prázdniny. Môžete zažiť stálu expozíciu venovanú histórii mobility od roku 1886 po budúcnosť a špeciálnu výstavu „Fascinácia SL – auto snov 70 rokov“ (do 9. októbra 2022).

Výstavu si môžete prezrieť s audiosprievodcom aj bez neho (v ôsmich jazykoch a so špeciálnym profilom pre deti) alebo v rámci otvorených prehliadok, ktoré je možné si v deň podujatia zarezervovať priamo v múzeu v závislosti od dostupnosti. Pre rodiny je dispozícii aj objaviteľská brožúra.

Kreatívny program pre deti (10:00 - 13:00 a 14:00 - 17:00, CAMPUS na úrovni 0)

Na fašiangový utorok 1. marca 2022 budú malí návštevníci od piatich rokov (vždy v sprievode dospelej osoby) vyrábať a navrhovať fašiangové masky s automobilovými motívmi.

Od 2. do 6. marca 2022 bude otvorená „Dielňa vynálezcov“. Deti od šiestich rokov sa tu venujú témam technologického vývoja a automobilového dizajnu. Možnosti siahajú od vytvárania nápaditých dizajnov až po vytváranie vlastného farebného volantu.

„Skúsenosti vytvárajú vedomosti“ s novou praktickou stanicou

Na praktickej výstave „Skúsenosti vytvárajú vedomosti“, spoločnom projekte experimenta Heilbronn a múzea Mercedes-Benz, môžu návštevníci okrem iného otestovať nový balančný bicykel. Šliapanie bez riadidiel či sedla je jednou z celkovo šiestich staníc, ktoré vás pozývajú pridať sa.

Múzeum Mercedes-Benz je otvorené denne od utorka do nedele od 9:00 do 18:00.
Pokladňa sa zatvára o 17:00.

Registrácia, rezervácia a aktuálne informácie: pondelok až sobota od 9:00 do 18:00 telefonicky na čísle +49 711 17-30000, e-mailom na classic@mercedes-benz.com alebo online na www.mercedes-benz.com/museum